MUDr. Veronika Procházková

Praktická lékařka, Estetické zákroky
Specializace:
Estetika
Praktické lékařství
Jazyková výbava:
Čeština, Angličtina
MUDr. Veronika Procházková

Veronika vystudovala všeobecné lékařství na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Již během studia ji oslovil obor neurologie, a především problematika roztroušené sklerózy. Po promoci v roce 2019 nastoupila na Neurologickou kliniku Pardubické nemocnice, kde nejprve pracovala na lůžkovém oddělení a následně i v MS Centru. Právě tam měla možnost léčit pacienty s roztroušenou sklerózou a pochopit, že v medicíně je důležitý především komplexní přístup a empatie. Z tohoto důvodu se rozhodla vydat se cestou praktického lékařství, kde se může o své pacienty starat dlouhodobě a uplatnit svoji největší přednost, kterou je lidský a citlivý přístup.

Další disciplína, ve které se Veronika našla je krása, vzhled, estetika a omlazení. I proto se aktivně učastní seminářů a kurzu a vzděláevá se v technikách estetické medicíny. Specializuje se na výplně kyselinou hyaluronovou, ostraňování vrásek a drobných estetických vad v obličeji.

Nyní je maminkou na mateřské dovolené, ale i přesto se udržuje v kontaktu s pacienty a medicínou. Můžete se s ní setkat v naší nové ordinaci v Jasu právě třeba při estetickém zákroku pro vaši krásu.

Vzdělání

Praxe