Info
Ordinace v Chrudimi Na Valech bude otevřena od 1. 4. 2024. Zájem o registraci prosím pište na e-mail: ordinace.chrudim@medfima.cz. Budete přidáni do databáze a sestřička Vás v průběhu dubna bude zvát k podpisu registrace. Hned na to si sama vyžádá výpis Vaší dokumantace od předchozího praktického lékaře. Tuto administrativu vyřidí celou za Vás a následně s Vámi domluví termín vstupní prohlídky. ohlídku.
Aktuality

Ordinace - Na Valech, Chrudim

Praktický lékař pro dospělé, Obvodní lékař
Na Valech, 291
,
537 01
Chrudim

Ordinační hodiny

 • Po:
  ,
 • Út:
  ,
 • St:
  ,
 • Čt:
  ,
 • Pá:
  ,

Koho zde můžete potkat

Zatím zde není žádný personál. Možná sháníme právě Vás.

Objednat se

Návštěva v naší ordinaci je možná pouze po rezervaci termínu online nebo individuální dohodě emailem či telefonem, kdy budete objednáni na konkrétní čas. To se týká akutních i ostatních vyšetření.

Při objednání akutního případu použijte telefon, nejlépe ráno v čase mezi 7:30 - 8:00. Email v tomto případě není vhodný - nevyřizujeme okamžitě. Objednání na prohlídky u chronických onemocnění (např. DIA, kontroly TK) provádějte v době, kdy ještě máte zásoby léků minimálně na 10 - 14 dnů. Objednací lhůty jsou kolem jednoho týdne a  pak Vás ani nepříjemně nepřekvapí naše nepřítomnost v době dovolené.

Výpisy ze zdravotní dokumentace pro závodní péči nedáváme na počkání.

Registrovat se

Pro zažádání o registraci nového pacienta použijte registrační formulář.

Odpovíme jakmile to bude možné.

Alternativně lze využít také email nebo telefon.