Bc. Magdalena Marková

Specializace:
Jazyková výbava:
Bc. Magdalena Marková

Sestřička Magdalena Marková je velice zkušená opora celého našeho týmu. Její  domovská ordinace je v centru Pardubic v ordinaci Jas. Svými zkušenostmi obohacuje tým mladších sestřiček, lékařky si jí cení za velký smysl pro organizaci. Práce jí prostějde od ruky.

Svoji dráhu sestřičky nastupuje na Střední zdravotnické škole v Havlíčkově Brodě. Po studiu začíná sbírat zkušenosti coby dětská sestra, nejprve na dětském oddělení chrudimské nemocnice a následně na dětském neurologickém oddělení Hamzovy léčebny v Luži.

Na mateřské dovolené absolvuje bakalářské studium na Lékařské fakultě UniverzityKarlovy v Hradci Králové. Po návratu do Hamzovy léčebny působila v oblasti managementu kvality a její přesah se rozšíří o zkušenosti s vedením týmu, přípravy auditů, budování systému vzdělávaní a školení. Ambice se dále vzdělávat a zájem prohloubit znalosti o lidském těle jí přivede na kurz Masérpro sportovní a rekondiční masáže.

Před nástupem do Medfimy Magdalena pracovala více než pět let na ambulanci Neurologické kliniky Pardubické nemocnice, z toho tři roky na MS centru.

Její nejsilnější stránkou ale zůstává charisma, zkušenost a vysoká odbornost.

Vzdělání

Praxe