10
.
6
.
2024

ROZŠIŘUJEME TÝM V ORDINACI JAS

Vzhledem k obrovské popularitě naší nové ordinace Jas v centru Pardubic jsme se rozhodli posílit tým a prostory pro pacienty. Od června je zprovozněna recepce a druhá vyšetřovna lékaře. V tuto chvíli je tedy každý den na ordinaci Jas k dispozici recepční, dvě sestřičky a dva lékaři.

Nové prostory a větší tým otevírají zcela nové možnosti pro pacienty

____________________

Estetická medicína

S radostí mužeme všem zajemcům o krásu a estetiku oznámit, že se v ordinaci Medfima Jas splnily všechny faktory a požadavky, abychom mohli začít uspokojovat poptávku po estetické medicíně. Naše lékařka MUDr. Veronika Procházková provádí intradermální zákroky v oblasti obličeje. Muže to být aplikace výživových sér nebo za  pomoci injekčně vpravené kyseliny hyaluronové pomáhá revitalizaci a omládnutí obličeje. Vždy se tak děje po konzultaci s klientkou nebo klientem a shodě, jak upravit kontury obličeje a rtů. Velmi žádané je i vyhlazení rýh a vrásek. Veronika tak dokáže omladit vzhled aniž by jakkoliv narušila přirozenou mimiku obličeje.

Naše statistika ukazuje nutnost prevence

Ordinací Medfima Jas prošlo od začátku roku 2024 více než 1000 nových pacientů. Všichni nově registrovaní pacienti procházejí po registraci takzvanou velkou vstupní prohlídkou, což je ekvivalent nasi prémiové preventivní prohlídky. Samotné nás překvapilo, jak velký záchyt onemocnení cukrovkou a hypertenzí v ranných stádiích jsme na tomto vzorku pacientu zachytili. Pokud mluvíme o ranných stadiích cukrovky a hypertenzi, většina pacientu má velkou naději, že se při nasazení medikace a úpravě životního stylu onemocnění nebude dále rozvíjet a s určitou pravděpodobností nebude nutná ani trvlá medikace. Vyjádřeno přesně, v prvních 5 měsících se našemu týmu podařilo významě pomoci 30 pacientům, kteří o svém onemocnění nebo náběhu na onemocnění nevěděli. Díky včasné diagnoze se jejich onemocnění podaří uspěšně vyřešit, mírnit nebo stabilizovat.

Celý tým ordinace Jas komunikuje i anglicky

Některé věci se prostě stanou náhodou... To, že tým ordinace Jas je připraven s vámi kominikovat anglicky je určitě benefitem pro cizince, kteří mají v Pardubicích přechodný pobyt z důvodu práce či studia nebo je do Pardubic přivedly rodinná propojení a vztahy. Každopádně aniž bychom angličtinu měli jako kritérium, jsme jedná z malá ordinací praktika, která tento benefit na Pardubicku nabízí.

Naplnění naší mise

Rozšíření prostoru a doplnění týmu ukazuje, že Medfima je připravena rozšířit klientelu o aktivní lidi se zájem o své zdraví a kondici co hledají špičkovou péči. Pokud přemýšlíte, jak posunout laťku toho, co můžete udělat pro sebe a vaše zdraví, Medfima je určitě skvělou volbou.

Přijďte se připojit k Medfimě a začněte cestu ke zdravějšímu životu!