4
.
10
.
2023

Otevřeli jsme novou ordinaci v Sezemicích

Otevřeli jsme naší druhou ordinaci a to v Sezemicích v Masarykově ulici. Těší se na vás s úsměvem sestřička Aneta a lékařka Markéta. Registrace nebo objednání na tel.: 466 930 174, 734 733 008

V nedávné době došlo k významné změně v oblasti zdravotní péče ve městě Sezemice. Ordinaci, kterou dlouhá léta vedla lékařka Mudr. Dagmar Brožová, nyní převzala nová lékařská týmová sestava. Níže se podíváme na novou vizi ordinace, ordinační dobu a seznámíme se s hlavními členy lékařského týmu.

Nová vize v péči o pacienty

S novým vedením ordinace přichází také nová vize péče o pacienty. Medfima, společnost, která nově spravuje tuto ordinaci, se zavázala k poskytování moderní a komplexní zdravotní péče. Jejich prioritou je nejen léčba konkrétních onemocnění, ale i prevence a celková péče o pacientovo zdraví.

Ordinační doba přizpůsobená potřebám pacientů

Jedním z prvních kroků nového týmu bylo přizpůsobení ordinační doby tak, aby co nejlépe vyhovovala potřebám pacientů. Ordinace bude nyní otevřena následovně:

PO 7.30 - 12.00, 12.30 - 14.30

ÚT -------------, 12.00 - 18.00

ST 7.30 - 12.30, --------------

ČT 7.30 - 12.00, 12.30 - 16.00

ST 7.30 - 12.00, --------------

Představení týmu

Aneta Vágnerová - zdravotní sestra

Úspěšně dokončila své studium na Střední zdravotnické škole v Ústí nad Orlicí, což jí umožnilo získat pevné základy ve světě zdravotní péče. Je plná energie a chuti pro práci s pacienty, a těší se na spolupráci s naším týmem mladých kolegů, kteří sdílejí její nadšení pro zdravotnickou praxi. Aneta Vágnerová je pro nás zárukou kvality a péče, kterou náš tým poskytuje našim pacientům.

Markéta Fikarová - Lékařka

Jednatelka a lékařka s atestací v pneumologii, ftizeologii a všeobecném lékařství, je zakladatelkou a klíčovou postavou společnosti MEDFIMA s.r.o. Její lékařská odbornost a vášeň pro péči o zdraví pacientů ji činí výjimečným členem týmu.
V Sezemicích púsobí jako praktická lékařka pro dospělé, kde spojuje své znalosti a zkušenosti s péčí o celkové zdraví pacientů.

Věříme, že nová lékařská sestava a nová vize péče přinesou pro pacienty v Sezemicích kvalitnější a modernější zdravotní služby.
Máte-li nějaké dotazy nebo potřebujete konzultaci, neváhejte kontaktovat novou ordinaci v Sezemicích.

Věříme, že budete s naší péčí spokojeni a těšíme se na setkání s vámi v ordinaci.