7
.
1
.
2024

Ordinace praktického lékaře v Sezemicích obdržela akreditaci

Pro všechny naše pacienty, zaměstnance a podporovatele máme skvělou zprávu – Ministerstvo zdravotnictví udělilo naší ordinaci Medfima Praktik v Sezemicích k 11. 10. 2023 akreditaci!

Co to pro nás všechny znamená a co si pod takovým slovem vlastně představit?

Pro naše vážené pacienty to, že se v ordinacích budou setkávat s mladými a nadšenými lékaři v atestační přípravě. Nadále Vás čeká špičková péče našich stávajících zkušených lékařů, budete se ale také podílet na vzdělávání mladých kolegů, kterým budeme předávat nejenom praktické dovednosti, ale také vštěpovat lidský přístup, empatii a vstřícnost k našim pacientům. Předem Vám děkujeme, že nám umožníte formovat nastupující generaci lékařů.

Pro zájemce o obor všeobecné praktické lékařství neboli VPL je to nabídka práce ve skvělém kolektivu!

Hledáte jako absolvent rezidenční místo, jste již v atestační přípravě nebo máte zájem o změnu oboru?

Naše ambulance se nachází na několika místech v Pardubicích a přilehlém okolí. Samozřejmostí je podpora vzdělávání, mentoring, osobnostní rozvoj, výborné finanční ohodnocení a v neposlední řadě také úžasný kolektiv zaměstnanců, kteří svojí práci dělají rádi a těší se na nové kolegy.

Nově nás najdete zařazené v Mapě školitelů.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zajímá Vás cokoli o naši vizi nebo si chcete nezávazně popovídat o možnosti práce praktického lékaře, ozvěte se prosím naši vedoucí lékařce a jednatelce, MUDr. Markétě Fikarové.

Těšíme se na společnou cestu ke zdraví!