MUDr. Markéta Němcová

Praktická lékařka
Specializace:
Praktické lékařství
Jazyková výbava:
MUDr. Markéta Němcová

Markéta je rodilá Ostravačka, vystudovala všeobecné lékařství na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Během těchto šesti let vycestovala třikrát studijně na stáže do zahraničí a doplnila si masérský kurz. Studium ukončila v roce 2015 a nastoupila na Oddělení pracovního a preventivního lékařství ve Fakultní nemocnici Ostrava v rámci předatestačního vzdělávání v oboru všeobecné praktické lékařství. Tuto specializační přípravu s množstvím stáží a kurzů ukončila atestací v roce 2018.  

Z rodinných důvodů se následně přestěhovala do okolí Pardubic, kde Markéta prohlubovala praxi a zkušenosti praktika nejprve v Mojí ambulanci v Pardubicích. Poté přechodně převzala ambulanci na EUC v Hradci Králové a nakonec jí byla svěřena ambulance EUC na Poliklinice Vektor v Pardubicích.  

V průběhu praxe se Markéta snažila najít pracovní prostředí, ve kterém by panoval respekt, otevřená komunikace a přátelské prostředí a od dubna 2024 tedy nastoupila v ambulanci Medfima v Chrudimi. Spolu se sestřičkou nyní tvoří sladěný tým, který poskytuje péči nejvyšší úrovně, jak odborností, tak lidským přístupem k pacientovi, pro nově registrované do ordinace v Chrudimi Na Valech.  

Vzdělání

Praxe