MUDr. Judita Kolešová

Praktická lékařka
Specializace:
Praktické lékařství
Jazyková výbava:
Čeština, Angličtina
MUDr. Judita Kolešová

Judita zahájila svou lékařskou kariéru studiem na Lékařské fakultě Hradec Králové, kde získala pevné základy v oblasti medicíny a péče o zdraví pacientů.

Po ukončení studia následovala pětiletá lékařská praxe na interním oddělení nemocnice v Chrudimi. Tato doba jí umožnila získat cenné zkušenosti v diagnostice a léčbě různých onemocnění.

Další osobní posun byl v roce 2021 přechod do všeobecného praktického lékařství. Od roku 2023 je atestovaná lékařka v oboru všeobecného praktického lékařství pro dospělé.

Kromě medicínské kariery se Judita věnuje programům osobnostního rozvoje. Absolvovala několik víceletých kurzů s jogovou tématikou a získala certifikaci Spiraldynamiky, což ji představuje jako lékařku s komplexním přístupem k péči o pohyb a tělo pacienta. Dále disponuje kurzem komunikace na téma Nenásilné komunikace a Mindfulness.

Judita má dlouholetou praxi v mobilním Hospicu, kde se věnovala léčbě a podpoře pacientům a příbuzným se připravit na odchod. Tato humánní stránka její práce je pro ni posláním a pro kolegy inspirací zdroj důležitých zkušeností.

Vzdělání

Praxe