Bc. Jaroslava Kudrnková

Specializace:
Jazyková výbava:
Bc. Jaroslava Kudrnková

Chrudimská rodačka Jaroslava Kudrnková je jedním z hlavních pilířů nově otevřené ambulance v Chrudimi Na Valech. Její odbornost, znalost okolí a příjemné vystupování jsou jednoznačnou výhodou pro registrující se pacienty.

Vzdělávání v oboru všeobecná sestra započala Jaroslava na Střední zdravotnické škole v Chrudimi a první pracovní zkušenosti získala na interním oddělení a poté na ARO v Chrudimské nemocnici, kde pracovala přes sedmnáct let. Svou erudici rozšířila také v rámci pomaturitního specializačního studia Anesteziologie, resuscitace a intenzivní péče ve Fakultní nemocnici vHradci Králové. Zájem o sociální problematiku zavedl Jarušku také ke studiu bakalářského oboru pedagogiky specifických činností a speciální pedagogiky na Technické Univerzitě v Liberci, které ji pak přivedly i k práci v Domově na půlcesty Centra J. J. Pestalozziho, kde působila jako sociální pracovnice. Vzdělání si pak také rozšířila o kurz Základní krizové intervence v Praze. Sesterskou praxi dále vykonávala a působila jak v Chrudimské i Pardubické nemocnici.  

Jaruška je spolehlivou a pohotovou pravou rukou své lékařky a týmu Medfimy a styčným důstojníkem pro rozrůstající se pacientskou základnu.

Vzdělání

Praxe