8
.
10
.
2023

Medfima rozšiřuje své služby o vyživové a nutriční poradenství

Jsme nadšeni, že můžeme oznámit rozšíření naší nabídky služeb v ordinaci Medfima!Naše ordinace vždy stavěla zdraví pacientů na první místo, a nyní jsme ještě více posílili tím, že jsme navázali spolupráci se společností neHladu, která je lídrem v oboru vyživového a nutričního poradenství.

Jsme nadšeni, že můžeme oznámit rozšíření naší nabídky služeb v ordinaci Medfima!
Naše ordinace vždy stavěla zdraví pacientů na první místo, a nyní jsme ještě více posílili tím, že jsme navázali spolupráci se společností neHladu, která je lídrem v oboru vyživového a nutričního poradenství.

Proč vyživové a nutriční poradenství?

Věříme, že zdraví nezačíná a nekončí u lékařského ošetření. Správná výživa a životní styl mají klíčový vliv na naše celkové blaho. Proto jsme se rozhodli rozšířit naše služby o vyživové a nutriční poradenství, abychom vám mohli pomoci dosáhnout optimálního zdraví.

Co můžete očekávat?

Spolupráce s neHladu nám umožní nabídnout vám:

  1. Individuální poradenství: Získáte přístup k vysoce kvalifikovaným nutričním odborníkům, kteří vám pomohou sestavit personalizovaný plán stravování a životního stylu.
  2. Podpora při redukci a udržení hmotnosti: Pomůžeme vám dosáhnout vašich cílů týkajících se hmotnosti a udržení zdravého těla.
  3. Školení o výživě: Získáte užitečné informace a tipy o tom, jak správně jíst a jaký vliv má strava na vaše zdraví.

Jak získat vyživové a nutriční poradenství v Medfima?

Pro objednání vyživového a nutričního poradenství nás jednoduše kontaktujte na naší webové stránce, telefonicky nebo osobně v naší ordinaci. Naše týmy jsou připraveny vám poskytnout všechnu potřebnou podporu a odpovědět na vaše dotazy.

Jsme nadšeni, že můžeme nabídnout tuto novou službu a věříme, že vám pomůže dosáhnout optimálního zdraví a životního stylu.