Hana Michálková

Specializace:
Jazyková výbava:
Hana Michálková

Pardubická ordinace Medfima se pyšní zdravotní sestřičkou Hanou Michálkovou, která má vždy úsměv na tváři. Hana svou kariéru začala na Moravě, kde absolvovala střední zdravotnickou školu se zaměřením na všeobecnou sestru. Svou praxi rozvíjela na chirurgickém oddělení Zlínské nemocnice a následně ve stomatologickém centru.

Hana neustále rozšiřuje své znalosti a dovednosti. Absolvovala například kurz sportovní masáže, což jí umožnilo rozšířit svůj rozsah odbornosti v poskytování  zdravotní péče.

Po přestěhování do Čech se věnovala rodinné firmě, ale její vášeň k zdravotnictví ji brzy přivedla zpět. Pracovala 6 let jako zdravotní sestřička v ordinaci praktického lékaře v Rosicích a od roku 2023 se připojila k týmu Medfima.

Hana je pro nás symbolem ochoty a altruismu. Je vždy usměvavá a plná radosti z péče o pacienty. Ve volném čase také ráda vaří, tvoří a tráví čas se svou rodinou.

Máme štěstí, že máme Hanu v našem týmu, protože když může, vždy se ochotně podělí o své znalosti a pomocnou ruku. Je pro nás inspirací a oporou v poskytování kvalitní zdravotní péče.

Vzdělání

Praxe