Bc. Libuše Smolíková

Vedoucí sestra, sestřička
Specializace:
Jazyková výbava:
Čeština, Angličtina
Bc. Libuše Smolíková

Naše zdravotní sestřička Libuše Smolíková je nedílnou součástí týmu v pardubické ordinaci Medfima. Libuše je zkušenou a oddanou profesionálkou, která přináší do naší praxe bohaté zkušenosti a jedinečné dovednosti.

Svou kariéru začala v oblasti rodinného podnikání, kde zastávala pozici vedoucí a účetní. Poté se přesunula do světa telekomunikací, kde získala cenné zkušenosti v oblasti komunikace a týmové spolupráce. Tyto zkušenosti jsou důležitým přínosem i pro naši ordinaci.

Nicméně nadšení pro oblast lékařské péče, kterou s ní sdílel její manžel, ji přivedla na pardubickou univerzitu, kde získala titul Bc. v oboru všeobecná sestra. S touto kvalifikací začala v roce 2014 působit v oboru praktického lékařství, o 8 let později se připojila k naší ordinaci a poskytuje vynikající péči našim pacientům. Libuše je známá svou empatií, asertivitou a schopností vytvořit s pacienty důvěrný vztah.

Její životní motto - "Nedělej jiným to, co nechceš, aby dělali oni Tobě" - je v naší ordinaci důležitým principem. Libuše je člověkem, který si klade za cíl vždy jednat s respektem a ohledem na druhé, a to je v oblasti zdravotní péče nepostradatelné.

Vzdělání

Praxe